1          

  • 1
  • 2
  • 3

 

 

INNO-EXFO LIGHTENING   Zabieg złuszczająco-rozjaśniający

 

Inno exfo lightening

Działanie:

Innowacyjny zabieg INNO-EXFO Lightening posiada silne właściwości rozjaśniające skórę. Jego unikalny skład tworzy aż ponad osiem substancji rozjaśniających skórę. Skład INNO-EXFO Lightening stanowią pochodne witaminy A oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Po zastosowaniu peelingu następuje intensywna odbudowa naskórka oraz przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych. Zaletą INNO-EXFO Lightening jest działanie na różnych poziomach skóry. Na poziomie naskórka następuje pobudzenie regeneracji komórkowej a tym samym pogrubienie skóry i naskórka. Na poziomie skóry właściwej działanie peelingu skutecznie hamuje i rozprasza akumulację melaniny. Głównym wskazaniem do zabiegu są przebarwienia (zaburzenie procesu melanogenezy), zalecany również w terapii anti-aging, skórze tłustej, łojotokowej czy bliznach potrądzikowych.

 

Skład:

Kwas Retinowy + Kwas fitowy + Kwas mlekowy + Kwas kojowy + Emblica + Arbutyna + Kwas salicylowy + Kwas migdałowy

Kwas retinowy - jest najskuteczniejszym retinoidem o działaniu przeciwstarzeniowym i usuwającym efekty fotostarzenia się skóry. Kwas fitowy – o silnym działaniu rozjaśniającym przebarwienia, anytoksydacyjnym. Kwas mlekowy – kwas mlekowy działa eksfoliacyjnie (złuszczająco), co przyspiesza odnowę naskórka, wygładza skórę i poprawia jej koloryt. Kwas kojowy - środek stosowany w produktach do usuwania przebarwień skóry. Jest zbliżony pod względem właściwości chemicznych do hydrochinonu. Emblica - jest efektywnym antyoksydantem i jednym z najbardziej bogatych źródeł witaminy C w formie naturalnej. Arbutyna - pochodna hydrochinonu, naturalny czynnik o działaniu depigmentacyjnym Kwas Salicylowy - w przypadku terapii przebarwień zapewnia niezbędne działanie eksfoliacyjne. Kwas migdałowy – zadawalające efekty przy spłycaniu zmarszczek, w przypadku nieregularnych przebarwień, melazmy, hiperpigmentacji pozapalnych i piegów, w trądziku pospolitym, krostkowym, w zapaleniu mieszków włosowych, w terapii fotostarzenia.

 

Wskazania główne do zabiegu:

- Przebarwienia starcze

- Przebarwienia posłoneczne

- Zmarszczki

- Trądzik

 

Efekty kuracji:

Rozjaśnienie przebarwień na różnej głębokości. silne działanie przeciwzmarszczkowe. poprawa stanu skóry tłustej i łojotokowej, zwężenie porów skóry.

 

Sposób zastosowania: INNO-EXFO Lightening jest peelingiem medycznym. Czas aplikacji kształtuje się pomiędzy 30 min a 4 godz. w zależności od nasilenia problemu (przebarwień). W celu osiągnięcia najlepszych efektów zabiegu konieczna jest kontynuacja leczenia i zastosowanie podczas kuracji domowej kremu Dark Spot Eraser 24H Cream, który dodatkowo rozjaśnia przebarwienia i przyspiesza regenerację skóry.

 

Główne zalety:

INNO-EXFO Lightening nie jest zabiegiem inwazyjnym i nie powoduje wyłączenia z codziennego życia. Zabieg wykonuje się na: twarz, szyję, dekolt, dłonie, ramiona.