1          

  • 1
  • 2
  • 3

 

exilisCzym jest zabieg Exilis?

 

Exilis® to atestowany sprzęt medyczny do rozpuszczania komórek tłuszczowych, ujędrniania skóry oraz redukcji cellulitu. Boczki, bryczesy, uda, brzuszki stają się smuklejsze, bez zbędnego tłuszczu bez cellulitu. Zabiegi pozwalają na nieinwazyjną ingerencję w głąb skóry, dotarcie do tkanki tłuszczowej i jej trwałą redukcję. Zabieg Exilis® jest konkurencją dla liposukcji oraz lipolizy iniekcyjnej bez bólu i naruszenia skóry. Teraz jest to możliwe bez diety, intensywnych ćwiczeń w krótkim czasie a efekty są widoczne już po 1 zabiegu.

Rewolucyjny, nowy program, który łączy jednocześnie: radiofrekwencję (High Frequency - kontrolowane nagrzewanie tkanki) + Fale Ultradźwiękowe + Chłodzenie w jednym urządzeniu. Działanie urządzenia Exilis® zapewnia skuteczną zmianę kształtu ciała poprzez redukcję objętości i zwiększenie napięcia tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje innowacyjne, przełomowe technologie z wybitnie dobrymi wynikami. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę użytkownika poprzez ulepszony, ergonomiczny kształt głowicy.

Teraz, zamiast zestawu kilku kosztownych zabiegów, które rozwiązywały poszczególne problemy, wystarczy jeden, który ujędrni skórę, wyszczupli ciało oraz zredukuje cellulit.

 

Dla kogo stworzone jest to rozwiązanie?
Metoda Exilis® przeznaczona jest dla osób z otyłością miejscową oraz wiotką, luźną skórą. Nie jest natomiast metodą leczenia nadwagi ogólnej
.

 

BEZPIECZEŃSTWO I BADANIA KLINICZNE

Exilis został przebadany klinicznie w warunkach zarówno in vivo jak i in vitro. Testy biochemiczne udowodniły brak szkody dla organów ciała.

Exilis® - systemy bezpieczeństwa:

DTC -System Kontroli Temperatury Skóry

EFC - System Kontroli Przepływu Energi

 

Jak wygląda zabieg?

R.I.D. REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA

ROZPOZNANIE (REACH)

Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej opornej tkanki, a następnie wdrożyć terapię. System EXILIS jest skierowany na dokładnie określoną, głębszą warstwę tłuszczu, podczas gdy kontaktowe chłodzenie powierzchni reguluje temperaturę skóry i chroni delikatne struktury skórne. Jedyne urządzenie zapewniające jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego ogrzewania tkanki. Rewolucyjny efekt medyczny skojarzonego działania mechanicznego i jednolitego pobudzenia cząsteczek. Precyzyjnie ukierunkowane, najbardziej skuteczne i szybkie działanie modelujące. Unikalne cechy bezpieczeństwa.

IZOLACJA (ISOLATE)

Fale ultradźwiękowe systemu EXILIS przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, dzięki temu powodując podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki. Nieosłonięte komórki tłuszczowe są łatwiej dostępne niż kiedykolwiek i podatne na skuteczną terapię.

DEAKTYWACJA (DEACTIVATE)

Złogi tłuszczowe składają się z metabolicznie nieaktywnych komórek. Energia o wysokiej częstotliwości wytwarzana przez Exilis powoduje głębokie i bardzo precyzyjne nagrzewanie tkanki. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej.
W tym samym czasie apoptoza zmniejsza liczbę adipocytów. Objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

Program – Likwidacja Tkanki Tłuszczowej

Przed i po zabiegu wykonywane są pomiary, które świadczą o skuteczności Exilis.

Program – Ujędrnianie Skóry

Rozgrzewanie nie tylko rozbija komórki tłuszczowe, lecz także pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a cellulit mniej widoczny. Klientki po zabiegu wychodzą nie tylko wyszczuplone, ale i odmłodzone.

 

Na jakie obszary ciała może być stosowany zabieg?

Brzuch, bok i pośladki ,uda ,ramiona, podbródek ( bardzo duży ,)motylki na plecach, plecy, łydki, łokcie, piersi, kolana.

 

Jakie są przeciwwskazania do jego przeprowadzenia?

Wykonanie zabiegu wykluczają: ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, rozrusznik serca

 

Ile trwa zabieg?

Zabieg trwa od 20 do 40 min w zależności od obszaru poddawanemu zabiegowi .

 

Co będziesz odczuwać podczas zabiegu?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

 

Jakie są efekty zabiegu?

Remodelowanie wybranych obszarów ciała, wysmuklenie sylwetki, poprawa konturu ciała, redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry, poprawa napięcia skóry, zwiększenie gęstości skóry, redukcja cellulitu, redukcja rozstępów.

 

Jak długi jest czas powrotu do pełnej aktywności?

Do codziennych obowiązków wraca się od razu po zabiegu. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, nie wymaga rekonwalescencji.

 

Kiedy możesz się spodziewać efektów zabiegu i jak długo się utrzymają?

Efekty są od razu zauważalne. Najlepsze efekty przynosi seria 4 – 6 zabiegów wykonywanych w odstępach co 7 -10 dni. Efekt widoczny jest już po 1 zabiegu. Po każdym następnym zabiegu efekty intensyfikują się. Ilość utraconych cm, zależy m.in. od grubości i ilości tkanki tłuszczowej, obszaru ciała, ilości wykonanych zabiegów oraz reakcji osobniczej na dane źródło energii. Efekty końcowe zauważamy po miesiącu. Tyle czasu wystarczy, aby problematyczne partie ciała stały się smuklejsze i zyskały ładniejszy kontur. Będą nie tylko pozbawione nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale wymodelowane i jędrniejsze.

 

Jakie są zalecenia po zabiegu?

W trakcie serii zabiegów zaleca się ograniczenie dietetyczne – spożywanie pokarmów niskotłuszczowych oraz picie minimum 2 litrów dziennie wody oraz zwiększenie aktywności fizycznej. W rezultacie ułatwi to szybsze spalenie uwolnionego tłuszczu i zmniejszenie obciążenia wątroby.

 

Zalety procedury Exilis

Bez bólu, bez znieczulenia, zauważalne zmiany po pierwszym zabiegu, bez okresu rekonwalescencji, bardzo szybka terapia, postępujące i wymierne korzyści, najlepsze efekty po 4 – 6 sesjach zabiegowych, równomiernie rozłożone efekty.


Ważne: na jednej sesji zabiegowej nie jest zalecane wykonywanie więcej niż dwóch powierzchni ciała jednocześnie. Związane jest to z metabolizmem tkanki tłuszczowej przez organizm. Im więcej powierzchni wykonywanych jednocześnie na jednej wizycie, tym większe ryzyko zmniejszenia oczekiwanych efektów.


* Urządzenie posiada certyfikat FDA (Amerykańskiej Instytucji do Spraw Żywności i Leków) potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.